Haczovia Haczów – LKS Dwór Kombornia 2:2

alt

W kolejnym, szóstym spotkaniu sparingowym drużyna Haczovii rozegrała mecz z LKS Dwór Kombornia. Rywalizacja zawodników była bardzo zacięta, co doprowadziło do remisu 2:2.

Początek meczu był bardzo zacięty, w pierwszej minucie doszło do zderzenia dwóch walczących o piłkę przeciwników. Urazy były na tyle poważne, że nie mogli oni kontynuować gry i zeszli z boiska. Kilka minut później miała miejsce podobna sytuacja i kolejny zawodnik Komborni musiał opuścić boisko. W 20 minucie  meczu został podyktowany rzut karny dla Haczovii za faul na haczowskim napastniku jednakże bramkarz  przeciwników obronił strzał Żywca. Obydwie drużyny grały zacięcie w pierwszej połowie, jednak zawodnicy Komborni wykazali się lepszą skutecznością w ataku i zdobyli 2 bramki. Wynik do przerwy to 0:2 dla LKS Kombornia.
W drugiej połowie drużynie Haczovii pomogła zmiana ustawienia i zagęszczenie środka pola, co zaowocowało remisem z drużyną LKS Kombornia 2:2. Bramki dla Haczovii zdobyli Rysz i Szyszlak.