Puchar wójta gminy Haczów dla gimnazjum w Haczowie

alt

W poniedziałek 30.01.2012, w sali sportowej w Haczowie, odbył się turniej piłki nożnej, pomiędzy uczniami gimnazjum z terenu Gminy Haczów, o puchar Wójta Gminy Haczów.

W zawodach rywalizowali zawodnicy z Haczowa, Trześniowa, Jasionowa, Wzdowa oraz Malinówki. W poprzednim roku zwyciężyło gimnazjum z Jabłonicy Polskiej, które w tym roku nie brało udziału w rozgrywkach.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” 2 x 7 minut.

Trześniów                         Jasionów            1 : 4

Po rozegraniu wszystkich meczy i zliczeniu punktów ogłoszono zwycięzcę turnieju, którym zostało gimnazjum z Haczowa. Drugie miejsce przypadło gimnazjum z Jasionowa, a trzecie gimnazjum z Trześniowa.

1. Haczów            12            18 – 4
  2. Jasionów           7             12 – 13
  3. Trześniów         6             14 – 11
  4. Wzdów              3             12 – 18
  5. Malinówka         1             10 – 19

Podczas zakończenia turnieju i przekazania pucharu wręczone zostały także dyplomy indywidualne. O miano najlepszego strzelca rywalizowało 2 zawodników (Damian Bluj – Trześniów oraz Ireneusz Czyż – Haczów), którzy strzelili po 7 bramek. Po rozegraniu konkursu rzutów karnych pomiędzy dwoma najaktywniejszymi zawodnikami turnieju, lepszym okazał się Damian Bluj z Trześniowa, i to on uzyskał tytuł najlepszego strzelca tegorpcznego turnnieju o Puchar Wójta Gminy Haczów. Miano najlepszego zawodnika otrzymał Ireneusz Czyż z Haczowa, a najlepszym bramkarzem został Patryk Sajdak  z Jasionowa.

Należy podkreślić, że zawody odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze a zawodników  wspierała liczna grupa kibiców.