Złodziej w rękach Policji


 

We czwartek, 21.02.2013 w jednym z haczowskich domów doszło do kradzieży 20 tysięcy złotych. Dzięki sprawności policji z Brzozowa oraz Nowego Żmigrodu ustalono i zatrzymano sprawcę rabunku.

W czwartek, ok. godz 15-tej. Komenda Policji w Brzozowie została poinformowana o kradzieży sporej sumy pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce w jednym z domów Haczowa, kilka godzin wcześniej tego dnia. Policja wysłuchawszy pokrzywdzonego, dowiedziała się, że łupem złodzieja padły pieniądze w wysokości 20 tysięcy złotych.

Policjanci zebrawszy wszelkie informacje, natychmiast podjęli czynności mające na celu znalezienie sprawcy rabunku.
Funkcjonariusze zweryfikowali posiadane informacje i  zebrany materiał dowodowy w sprawie i ustalili, że przestępstwa mogła dokonać 28-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego. Dzięki współpracy policjantów z Brzozowa   z funkcjonariuszami Policji w Nowym Żmigrodzie zatrzymano sprawczynię kradzieży.

Podczas dokonanej rewizji policjanci znaleźli kwotę 20 tysięcy złotych, którą kobieta ukradła mieszkańcowi Haczowa. Cała kwota została zabezpieczona i wkrótce pieniądze wrócą do rąk właściciela.

28-latka przyznała sie do popełnienia zarzucanego jej przestępstwa i złożyła wyjaśnienia. Za ten czyn grozi jej 5 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz