XV kolejka A klasy rusza już w niedzielę!

alt
 

Po długiej przerwie piłkarze krośnieńskiej A klasy już w najbliższaą niedzielę (27.03.2011r.) powracają na stadiony. W nadchodzący weekend będzie można obejrzeć kilka bardzo emocjonujących spotkań. Drużyna Haczovii Haczów zmierzy się w niedzielę ze Startem Rymanów.

XV kolejkę A klasy grupy II rozpocznie mecz Start Rymanów -:- LKS Haczów. Spotkanie odbędzie się 27.03.2011 na Stadionie Ludowym w Rymanowie o godzinie 11:00.
Zespół z Rymanowa poprzednią rundę zakończył na wysokim 3 miejscu i w nadchodzącym sezonie jest niekwestionowanym faworytem do awansu, w którym może mu przeszkodzić kilka drużyn,  również bardzo dobrze spisujących się w  ubiegłym sezonie. Pierwszą drużyną, która sróbuje podjąć walkę ze Startem Rymanów jest, bardzo dobrze spisująca się w rundzie jesiennej drużyna haczowskiego LKSu.  Start Rymanów to spadkowicz, zaś drużyna z Haczowa to “stały bywalec” krośnieńskiej A klasy, która liczy na upragniony awans do klasy Okręgowej. Mecz na pewno będzie zaciekły i ciekawy, gdyż obie drużyną figurują wysoko w lokatach w Tabeli. 

Reszta spotkań XV kolejki klasy A grupy II

Iskra Przysietnica -:- Górnik Grabownica     
Orzeł Bażanówka -:- Stal II Sanok     
Zgoda Zarszyn -:- Orion Pielnia     
Start Rymanów – LKS Haczów     
Iwoniczanka Izdebki -:- Sanbud Długie     
Brzozovia Brzozów -:- Płomień Zmiennica     
Wisłok Sieniawa -:- Nelson Polańczyk

 

Dodaj komentarz