Turniej noworoczny 2011

alt
 

We wtorek na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Haczowie został rozegrany turniej pomiędzy kibicami, a piłkarzami Haczovii. W rozgrywkach wzięło udział cztery drużyny (2 złożone z piłkarzy, 2 z kibiców). Pierwsza edycja tego turnieju okazała się być strzałem w dziesiątkę, gdyż turniej wzbudził ogrmne zainteresowanie wśró miłośników sportu.  Turniej rozpoczął się około godziny 18:30; każdy mecz trwał 14 minut. Wszyscy zawodnicy podeszli do turnieju poważnie, ale nie zabrakło też humoru. Inicjatorem spotkania byli haczowscy kibice, którzy chcieli spróbować swoich sił z reprezentacja Haczovii.
Wyniki spotkań: 
Juniorzy Haczovii – Seniorzy Haczovii 1:1 
Starsi Kibice Haczovii – Młodsi Kibice Haczovii 1:1 
Juniorzy Haczovii – Starsi Kibice Haczovii 5:2 
Juniorzy Haczovii – Młodsi Kibice Haczovii 4:1 
Seniorzy Haczovii – Starsi Kibice Haczovii 5:1 
Seniorzy Haczovii – Młodsi Kibice Haczovii 3:1 
  
W meczu o trzecie miejsce stanęły ekipy Młodszych i Starszych kibiców haczowskiej drużyny. W spotkaniu tym swoimi umiejętnościami przeważali Starsi kibice, którzy pokonali Młodszych kibiców 5:1. 
  
W meczu finałowym Noworocznego Turnieju 2011 zmierzyły się ekipy Juniorów i Seniorów Haczovii. Początek rozgrywki był  bardzo wyrównany, gra była zacięta do samego konca, jednakże lepszą fizycznie okazała się drużyna Juniorów, która zwyciężyła wynikiem 3:1.

Klasyfikacja końcowa: 
1.Juniorzy Haczovii 
2.Seniorzy Haczovii 
3.Starsi Kibice Haczovii 
4.Młodsi Kibice Haczovii 
  
Szczególne podziękowania należą się panu Grzegorzowi Sobocie, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Haczowie, za wypożyczenie hali sportowej.
Noworoczny Turniej 2011 zaszczycili swoja obecnością: Prezes Haczovii- pan Marek Rozenbajgier oraz wiceprezes i członkowie zarządu.
Kibice i piłkarze Haczovii mają nadzieję, że to nie była ostatnia tego typu impreza i że za rok spotkają w kolejnej edycji turnieju.
{gallery}tur180111{/gallery}

Dodaj komentarz