alt

W lutym drużyna Haczovii rozgrywała sparingi z GKS I Krościenko Wyżne-Pustyny, GKS II Krościenko Wyżne-Pustyny oraz Iwonką Iwonicz.
Poniżej  podsumowanie sparingów.

LKS Haczów vs GKS II Krościenko Wyżne-Pustyny (1:1)
12 Lutego Haczovia zmierzyła się z drużyną GKS II Krościenko Wyżne – Pustyny. Sparing odbył się na sztucznej murawie w Dukli i choć warunki pogodowe nie sprzyjały zawodnikom, to mecz odbyła się zgodnie z planem. Spotkanie było bardzo zacięte, drużyna GKS II pokazała się z bardzo dobrej strony i stanęła na wysokości zadania remisując z drużyną haczowską 1:1. Bramkę dla Haczovii zdobył Żywiec, oddając precyzyjne uderzenie z ponad 16m na bramkę przeciwnika.

LKS Haczów vs GKS I Krościenko Wyżne-Pustyny (1:5) 19.02.2011
Spotkanie odbyło się, podobnie jak poprzednie w Dukli, na sztucznej murawie. W pierwszej połowie gry można było zobaczyć sporo błędów Haczovii, natomiast  przeciwnicy wykazali się znaczną skutecznością w polu. Wynik 0:5 utrzymywał się do przerwy, w drugiej części spotkania  zespół haczowskich piłkarzy zaczął odrabiać straty i zdobył jedna bramkę. Niestety różnica bramek była zbyt duza i Haczovia pzregrałą to spotkanie 1:5.

LKS Haczów vs Iwonka Iwonicz (4:3) 26.02.2011
W ciężkich warunkach przyszło zmagać się drużynie Haczovii na stadionie w Iwoniczu. Dużo walki i siły włożyły obydwie drużyny w to spotkanie. Mecz miał charakter typowo wytrzymałościowo-siłowy, bo ciężko było wymagać pełnej dokładności w niesprzyjających warunkach pogodowych. Po kilku udanych akcjach bramkowych zawodnicy Haczovii odnieśli zwycięstwo 3:4. Bramki dla Haczowa zdobyli: Leczek(rzut wolny), Gęsiak, Leczek (karny), Damian Szajna.