Podsumowanie piłkarskiego weekendu

W Gminie Haczów istnieje 5 klubów piłkarskich, które rywalizują na różnych poziomach rozgrywek. Od tego tygodnia postaramy się publikować krótkie podsumowania zmagań piłkarskich.

Miniony weekend był średnio udany pod kątem występów w poszczególnych ligach. Swoje mecze wygrali Jasionów, Jabłonica Polska i Trześniów, natomiast gorycz porażki musieli przełknąć kluby z Haczowa i Wzdowa.

LKS Haczovia Haczów:

W 6 kolejce klasy „O” miejscowy LKS zmierzył się na własnym boisku z drużyną Kotwicy Korczyna. Mecz nie należał do łatwych i tak też nie było. Po bramkach w 25 i 71 minucie to Kotwica po zwycięstwie cieszyła się z 3 pkt. LKS Haczów zajmuje po tym meczu 10 miejsce z dorobkiem 7 pkt.

LKS Cisy Jabłonica Polska:

Po niezbyt udanym meczu w ubiegłym tygodniu Cisy w 6 kolejce klasy „B”  podejmowały u siebie beniaminka, czyli „San” Nozdrzec. Po ciekawym meczu tym razem to Jabłonica po wygranej 3 – 1 cieszyła się z wygranej i zajmuje 4 miejsce w tabeli z 13 pkt na koncie.

JKS Jasionów:

Klub z Jasionowa to drugi zespół z naszej Gminy który walczy w „B” klasowych rozgrywkach. 6 kolejka to potyczka z Naftą Chorkówka na własnym obiekcie. Początek meczu wymarzony dla Jasionowa i prowadzenie 3-0 i 4-1. Niestety w drugiej połowie goście wyrównują i gdy wydawało się że będzie remis ostatni cios zadają gracze JKS i to oni inkasują 3 pkt. Jasionów po tym meczu zajmuje 3 pozycje z dorobkiem 13 pkt.

LKS Trześniów:

Zawodnicy z Trześniowa swoje mecze rozgrywają w „C” klasie. W 6 serii gier Trześniów udał się na trudny mecz do lidera rozgrywek czyli LKS Golcowej. Lepsze humory po tym meczu miał zespół z Trześniowa który po rajdzie z połowy boiska Mateusza Najdeckiego wygrał 1-0. Jak wynika z informacji na stronie LKS Trześniów, Golcowa nie oddała w tym meczu nawet 1 celnego strzału na bramkę. LKS Trześniów zajmuje 5 miejsce w tabeli z 11 pkt.

LKS Wzdów:

Zespół z Wzdowa swoje mecze rozgrywa również z „C” klasie. Tym razem Wzdów wybrał się na spotkanie do Milczy z tamtejszym Orłem. Po dobrym ostatnim spotkaniu niestety przyszedł czas na porażkę. Po emocjonującym meczu LKS Wzdów przegrywa z Milczą 3-2 i spada na 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 pkt.

Jeżeli byłby ktoś chętny z poszczególnych klubów na przesyłanie kilku zdjęć z meczów, z miłą chęcią je opublikujemy.