Obchody Dnia Babci i Dziadka w Haczowie

W sobotę, 24 stycznia 2015r., dzieci z Przedszkola Samorządowego w Haczowie, gromadząc się w GOKiW w Haczowie, uczciły święto Babci i Dziadka.

Impreza pn. "Dzień Babci i Dziadka" wpisała się na stałe do kalendarza uroczystości przedszkola w Haczowie już od 20 lat. Dzięki tej imprezie wnuczęta mają okazję zaprezentować się swoim dziadkom i babciom w przedstawieniu, a poprzez to pokazać im miłość i wdzięczność jaką ich darzą.

Tegoroczną uroczystość rozpoczął, jak co roku, Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Haczowie, Bogdan Nycz, który przywitał zgromadzonych dziadków i babcie i złożył im najserdeczniejsze życzenia.

W obchodach Dnia Babci i Dziadka uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup wiekowych przedszkolaków, które przygotowane przez swoich wychowawców, pięknie wyśpiewały, wyrecytowały i wytańczyły życzenia dla swoich dziadków i babć. Wszyscy zgromadzeni zachwycali się popisami artystycznymi dzieci, na widowni panowała radość, a niejednemu z dziadków zakręciła się łezka wzruszenia w oku.

Po zakończeniu części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim dziadkom i babciom drobne upominki. Następnie najstarsi i najmłodsi przedstawiciele rodów, wspólnie zatańczyli walczyka.

Po pożegnaniu wnucząt, dziadkowie i babcie zostali zaproszeni do stołu na poczęstunek przygotowany przez pracowników Placówki oraz rodziców działających w Komitecie Rodziców Przedszkola Samorządowego w Haczowie.
Wszyscy goście bawili się do późnych godzin nocnych przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

Dodaj komentarz