Lato w Haczowie – Fotorelacja

 
alt

W dniach 9 i 10 lipca 2011 r. w parku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie został zorganizowany Wielki Piknik Rodzinny “Lato w Haczowie”. Impreza cieszyła sie bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Haczowa oraz okolicznych miejscowości.

Piknik zorganizowany przez Gminę Haczów pod patronatem Wójta Gminy Haczów, przy współpracy z GOKiW w Haczowie rozpoczął się w sobotę 9 lipca, dyskoteką “pod gwiazdami”, której towarzyszyły najnowsze przeboje muzyki tanecznej, oraz hity z lat 80-tych, 90-tych. Zgromadzeni uczestnicy mogli brać udział w wielu ciekawych konkursach z nagrodami. Dyskotekę poprowadził DJ SANCHEZ.

Drugi dzień obchodów Lata w Haczowie należał do bardzo różnorodnych, z uwagi na liczne występy artystyczne. Piknik rozpoczął występ Ludowego Zespołu Obrzędowego “Trześniowskie Wesele”. Oprócz niego można było podziwiać także ciekawe widowisko estradowe dla najmłodszych uczestników obchodów Lata w Haczowie  pt. “Gargamel i Smurfy”, który niewątpliwie spodobał się zarówno maluchom, jak i starszym.

Następnie na scenie zaprezentowały się dzieci z dziecięcego zespołu tanecznego “Kometa I i II”  działającego przy GOKiW w Haczowie, które przedstawiły układy taneczne do najnowszych hitów dance. Kolejnym artystą, jaki pojawił się na estradzie, była “Haczowska Kapela”, która zagrała utwory muzyki regionalnej.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru był zespół BAYERFULL, grający muzykę disco-polo, znany z takich utworów jak “Żono moja”, “Majteczki w kropeczki”, czy “Wszyscy Polacy”.  Dodatkową atrakcją koncertu zespołu było to, że podczas koncertu zgromadzona publicznośc mogła usłyszeć fragmenty utworów zaśpiewane w języku chińskim.

Ok. godz 20.00 na estradzie Lata w Haczowie pojawił się zespół GÓRALSI, który grał sety na przemian z Dj Sanchezem. Całośc imprezy zakończyła się ok. godz.24.00

Piknikowi familijnemu towarzyszyło wiele atrakcji dla dzieci, oraz obficie zaopatrzony bufet.

{gallery}latowhaczo2011{/gallery}

Więcej zdjęć znajduje się w galerii w dziale Wydarzenia Kulturalne.

Dodaj komentarz