Kolizja 6 samochodów osobowych

 

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś W Trześniowie na drodze powiatowej. W kolizji, która miała miejsce niedaleko granicy z Haczowem udział brało 6 samochodów osobowych. 1 osoba z lekkimi obrażeniami została zabrana do szpitala.

25 stycznia ok. godziny 10.00 na drodze powiatowej w Trześniowie doszło do  kolizji aż 6 samochodów osobowych, w wyniku czego 1 osoba doznała lekkich obrażeń i została zabrana na badania do szpitala w Brzozowie.

Przyczyny tego zdarzenia bada Policja, ale nie trudno domyślić się jak do tego doszło. W dniu dzisiejszym od samego rana na całej długości drogi powiatowej Iskrzynia – Haczów – Trześniów zalegała warstwa lodu. Wystarczyło aby jeden samochód wpadł w poślizg, a reszta zadziałała jak efekt domina. Kolejne pojazdy albo wpadały na siebie, albo chcąc uniknąć zderzenia „uciekały” do rowu. Dopiero po tym zdarzeniu trasą przejechała piaskarka  i jezdnia nadawała się do bezpiecznej jazdy.

Przypomnijmy że nie jest to pierwszy raz kiedy po opadach marznących dochodzi do wypadków czy kolizji na tej drodze.

W działaniach udział brały 3 zastępy PSP Brzozów, OSP Trześniów, Pogotowie Ratunkowe i Policja, w tym grupa dochodzeniowo-śledcza.

 

zdjecia OSP Trzesniów

Dodaj komentarz