IV Gimnazjalny Rajd Rowerowy

2 czerwca 2017 roku odbyła się juz IV edycja gimnazjalnego Rajdu Rowerowego prowadzącego przez dgogi gminy Haczów.

Zbiórka uczestników zlokalizowana była w trzech miejscach na terenie naszej gminy. Trasa jaką mieli przebyć uczestnicy w tym roku liczyła ok 20 km. i przebiegała następująco: 

Haczów – Bzianka – Trześniów – Haczów – Jabłonica Polska – Haczów.

Początek rajdu miał miejsce w Haczowie pod remizą miejscowej OSP. W tym miejscu nastąpiło także przywitanie przez dyrektor gimnazjum Panią Helenę Zawadę uczniów i gości którzy uczestniczyli w rajdzie.

Po przejechaniu pierwszego odcinka trasy rowerzyści zatrzymali się pod Zespołem Szkól w Trzesniowie, pod którym otrzymali drobny poczestunek. w tym miejscu dołaczyli także kolejni uczniowie wraz z opiekunami.

Kolejnym przystankiem na trasie rajdu była Jabłonica Polska. Po krótkim odpoczynku i dołączeniem ostatniej już grupy uczniów, wszyscy wyruszyli do miejsca docelowego, czyli na plac remizy OSP w Haczowie.

Po dojechaniu do mety wszyscy uczestnicy skosztowali pysznej kiełbaski z grilla. Pani dyrektor gimnazjum jednocześnie pogratulowała wszystkim ukończenia rajdu i wręczyła pamiątkowe medale wykonane przez Zakład Terapii Zajęciowej.

Całość imprezy zabezpieczali policjanci z Haczowa oraz Brzozowa, a także strażacy ochotnicy z Haczowa. Nad zdrowiem uczestników rajdu czuwała pani pielęgniarka.

Dodaj komentarz