Dzień Babci i Dziadka w Haczowie

Dzień Babci i Dziadka w Haczowie

W sobotę 27.01.2018r., w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Haczowie i Wypoczynku, dzieci z Przedszkola Samorządowego w Haczowie uroczyście świętowały “Dzień Babci i Dziadka ”.

Tradycyjnie, jak co roku, maluchy z Przedszkola Samorządowego w Haczowie wraz z opiekunami postanowiły  w sposób szczególny uczcić swoich dziadków i babcie. Na tę wyjątkową uroczystość dzieci  zaprosiły seniorów rodów, którzy licznie zgromadzili się w GOK-u, aby obejrzeć występy przygotowane dla nich przez najmłodszych.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania zgromadzonych dziadków i babcie przez Panią Dyrektor Placówki – Lucynę Zgłobicką, która złożyła najserdeczniejsze życzenia jubilatom.

 

W obchodach święta uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup wiekowych przedszkolaków, które przygotowane przez swoich wychowawców, pięknie wyśpiewały, wyrecytowały i wytańczyły życzenia dla swoich dziadków i babć. Babcie i Dziadkowie zachwycali się popisami artystycznymi swoich wnuków. Po zakończeniu części artystycznej wnuczęta wręczyły swoim dziadkom i babciom własnoręcznie przygotowane laurki.

Po pożegnaniu wnucząt, dziadkowie i babcie zostali zaproszeni do stołu na poczęstunek przygotowany przez pracowników Placówki oraz rodziców działających w Radzie Rodziców Przedszkola Samorządowego w Haczowie.
Wszyscy goście bawili się do późnych godzin nocnych przy akompaniamencie zespołu muzycznego. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Checkbox GDPR is required

*

Wyrażam zgodę